Cennik medycyny estetycznej

BOTOX

azzalure

Zabieg wykonuje wyłącznie lekarz, który ma wieloletnie doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej.

Botox to oczyszczone białko wytwarzane przez bakterię Clostridium botulinum. Nazywa się go również toksyną botulinową typu A (Botox, Vistabel, Azzalure) i wykorzystuje w medycynie już od wielu lat.
Toksyna botulinowa blokuje przechodzenie bodźców z nerwów do mięśni twarzy, które są ściśle powiązane z liniami wyrazu twarzy. Preparat ten działa jedynie w obrębie mięśni, do których został wstrzyknięty, zapobiegając skurczowi tych mięśni oraz marszczeniu się skóry, prowadząc tym samym do rozluźnienia mięśnia i znajdującej się nad nim skóry. Efekt działania toksyny pojawia się stopniowo, a przywrócenie funkcji zakończeń nerwowo mięśniowych zachodzi po około 4-6 miesiącach. W efekcie działania toksyny botulinowej wyraz twarzy nie zmienia się, natomiast zmarszczki znikają.

Wygładzanie zmarszczek 1 okolica 500 zł
2 okolice 700 zł
3 okolice 800 zł
Unoszenie i modelowanie brwi 400 zł
Unoszenie kącika ust 400 zł
Nadpotliwość 1200 zł
Uniesienie czubka nosa 250 zł

 

KWAS HIALURONOWY

juvedermZabieg z użyciem kwasu hialuronowego wykonuje wyłącznie lekarz, który ma wieloletnie doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej.

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie. Jej zadaniem jest utrzymanie wody w tkankach.Wraz z włóknami elastyny i kolagenu decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek.stylage

Z wiekiem jakość tkanki łącznej ulega pogorszeniu, a ilość kwasu hialuronowego zmniejszeniu. Dzięki zastosowaniu zabiegów z zakresu medycy estetycznej z użyciem specjalistycznych preparatów najlepszych marek nasza skóra odzyskuje sprężystość, znikają niedoskonałości i zmarszczki, a twarz odzyskuje młody i pełen blasku wygląd.

Kontur ust (0,55 ml) 500 zł
Powiększanie ust 700 zł
Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych 700 zł
Wypełnianie zmarszczek „marionetki” 700 zł
Zmarszczki „palacza” 700 zł
Kurze łapki 700 zł*
Wypełnianie Doliny łez 700 zł
Wypełnianie bruzd poprzecznych czoła 700 zł*
Wypełnianie Lwiej bruzdy 450 zł
Wypełnianie obręczy na szyi 1 obręcz 500 zł
2 obręcze 700 zł
Wolumetria twarzy (k. policzkowe) 800 zł
Inne partie i zabiegi – cena ustalana indywidualnie
* w przypadku nie zużycia całego preparatu można użyć go w inne okolice nieodpłatnie

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE REGEN ACR

regenlab

Zabieg z zastosowaniem Osocza bogatopłytkowego – Regeneris wykonuje wyłącznie lekarz, który ma wieloletnie doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej.

Osocze bogatopłytkowe podawane bardzo płytko pod skórę prowadzi do jej niesamowitej rewitalizacji. Skóra nabiera ładnego kolorytu, przebarwienia w znacznym stopniu zanikają, tak samo dzieje się z drobnymi zmarszczkami. Świetnie wpływa na wszelkie blizny i niedoskonałości skóry twarzy. Wykonany na skórze głowy pobudza nieaktywne mieszki włosowe co w efekcie prowadzi do wzrostu włosa, zatrzymanie procesu łysienia i wręcz w znacznym stopniu odwrócenie jego efektu.

Twarz + szyja + dekolt 800 zł
Osocze podwójnym zestawem 1000 zł
Osocze z dodatkiem koktajlu Biorewitalizującego 1000 zł

 

NICI PDO

Zabieg wykonuje wyłącznie lekarz, który ma wieloletnie doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej.

Nici PDO to zabieg liftingujący z zastosowaniem nici syntetycznych rozpuszczalnych w tkankach. Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Dzięki temu zbiegowi możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekt relaksacji mięśni i wygładzenia rysów twarzy. Zawarty w niciach polidioksanon pobudza do pracy nowe komórki kolagenowe oraz elastynę, odpowiedzialne za utrzymanie jędrności skóry i odpowiedniego jej nawilżenia. Nici ułatwiają również syntezę naturalnego kwasu hialuronowego, który także jest sprzymierzeńcem w walce o młody wygląd.

Koszt jednej nitki to 80zł. Powyżej dziesięciu sztuk cena ustalana indywidualnie

 

LIPOLIZA INIEKCYJNA DERMASTABILON

Zabieg wykonuje wyłącznie lekarz, który ma wieloletnie doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej.

Lipoliza iniekcyjna to bezpieczny zabieg służący nieinwazyjnemu modelowaniu sylwetki. Pozwala skutecznie zlikwidować lokalne nadmiary tkanki tłuszczowej, które nie zmniejszają się mimo stosowania diety i intensywnego treningu fizycznego.

1 ampułka 200 zł
Podbródek 200 zł
Brzuch 500-700 zł
Biodra 500-800 zł
Tkanka tłuszczowa w okolicy kolan 300 zł
Wewnętrzna strona ud 300 zł
Menu